Editia a V-a 21 Aug 2017 - 31 Aug 2017

  INSCRIERE ONLINE

Alegeti limba


CLASAMENT

CLASAMENT

4TH INTERNATIONAL HANDBALL TOURNAMENT

FUNSPORTS CUP, BRASOV, 22 – 27 AUGUST 2016

 

CLASAMENT FINAL

 

JUNIORI I-FEM.

Golgeterul categoriei : Banciu Alexandra - ACS 181 Bucuresti

Cel mai bun portar : Ciausescu Cristina - CSM Bucuresti

Cel mai bun jucator : Tirca Sorina - ACS Corona Brasov

 

Locul 1 ACS Corona Brasov

Locul 2 CSM Bucuresti

Locul 3 CSM Ploiesti

Locul 4 CS Dacia Mioveni 2012

Locul 5 ACS 181 Bucuresti

Locul 6 CSS Dinamo Brasov

 

JUNIORI II-FEM.

Golgeterul categoriei : Caprar Oana - ACS Corona Brasov

Cel mai bun portar : Kicsi Evelin - CS Transilvania Brasov

Cel mai bun jucator : Curta Ane Marie - ACS Corona Brasov

 

Locul 1 ACS Corona Brasov

Locul 2 CS Transilvania Brasov

Locul 3 HC ART Galati

Locul 4 CSS Dinamo Brasov

Locul 5 CS Tectonic Bucuresti

Locul 6 CS Transilvania2 Brasov

 

JUNIORI III-FEM.

Golgeterul categoriei : Vieru Sorina - CS Transilvania Brasov

Cel mai bun portar : Radoi Raluca - ACS Corona Brasov

Cel mai bun jucator : Olaru Georgiana Adelina - CS Transilvania Brasov

 

Locul 1 ACS Corona Brasov

Locul 2 CSM Bucuresti

Locul 3 HC ART Galati

Locul 4 CS Transilvania Brasov

Locul 5 CSS Dinamo Brasov

Locul 6 CSS Sf. Gheorghe

Locul 7 CS Axiopolis Cernavoda

Locul 8 CSS Comanesti

 

JUNIORI I-MALE

Golgeterul categoriei : Giurgiu Paul - CSS Fagaras

Cel mai bun portar : Neagu Liviu - CT Media Bucuresti

Cel mai bun jucator : Ilcovici Igor - SSSN2 Fortuna Chisinau

 

Locul 1 SSSN2 Fortuna Chisinau

Locul 2 CSS Fagaras

Locul 3 CT Media Bucuresti

Locul 4 LPS Roman

Locul 5 CSS Dinamo Brasov

Locul 6 CT Media-A Bucuresti

Locul 7 LPS Brasov

Locul 8 CNOT Brasov*

 

JUNIORI II-MALE

Golgeterul categoriei : Stanescu Andrei - CSS Ploiesti (1)

Cel mai bun portar : Motoriu Mihai - CSO Tricolorul Breaza

Cel mai bun jucator : Greblev Ilya - CYSS Melitopol Ucraina

 

Locul 1 CYSS Melitopol Ucraina

Locul 2 CSS Ploiesti (1)

Locul 3 CSS Dinamo Brasov

Locul 4 CSO Tricolorul Breaza

Locul 5 CSS Ploiesti (2)

Locul 6 SSSN2 Fortuna Chisinau*

 

JUNIORI IV-FEM.

Golgeterul categoriei : Boldi Dominica - HC Arsenal Taureni

Cel mai bun portar : Stoica Daria - HC Arsenal Taureni

Cel mai bun jucator : Siminiuc Diana - HC Jimbolia

 

Locul 1 HC Arsenal Taureni

Locul 2 HC Jimbolia

Locul 3 CSS Fagaras

Locul 4 HC Arsenal Taureni `B`

Locul 5 ACS Corona Brasov

Locul 6 CS Sporting Ghimbav

Locul 7 CSM Pascani

Locul 8 CSO Tricolorul Breaza

Locul 9 Corona Brasov

Locul 10 ACS Transilvania Basov

Locul 11 ACS Piticu` 2013 Fetesti

Locul 12 CS Tectonic Bucuresti

 

JUNIORI IV-MALE

Golgeterul categoriei : Toma Mihnea - CSA Steaua Bucuresti

Cel mai bun portar : Stefan Erik - CSA Steaua Bucuresti

Cel mai bun jucator : Leoampa Andrei - CS Sporting Ghimbav

 

Locul 1 CS Sporting Ghimbav

Locul 2 CSA Steaua Bucuresti

Locul 3 ACS Piticu` 2013 Fetesti

Locul 4 CSO Tricolorul Breaza

Locul 5 CS Tectonic Bucuresti

Locul 6 LPS Tg. Jiu

 

MINIHANDBAL-FEM.

Locul 1

CSS 6 Bucuresti

CS Axiopolis Cernavoda

CS Curtea de Arges `A`

CS Curtea de Arges `B`

CSO Tricolorul Breaza

CS Tectonic Bucuresti

ACS Transilvania Brasov

CS Sporting Ghimbav

 

MINIHANDBAL-MALE

Locul 1

LPS Tg. Jiu

ACS Transilvania Brasov

CS Tectonic Bucuresti

CS Axiopolis Cernavoda

CSO Tricolorul Breaza

ACS DSCL Sport Caracal `A`

ACS DSCL Sport Caracal `B`

CS Sporting Ghimbav