5'th Edition 21 Aug 2017 - 31 Aug 2017

  REGISTER NOW   REFEREES

Please select your language


Games 2017

Marti, 29.08.2017

Colina Universitatii – sala A

 

08.30  MU12  HCM Minaur Baia Mare1 - ACS Transilvania Bv

09.20  MU12  HCM Minaur Baia Mare2 - CS Axiopolis Cernavoda

10.10  MU12  ACS Piticu Fetesti - DSCL Sport Caracal

11.00  MU12  CSM Bucuresti - LPS Brasov   

11.50  MU12  ACS Transilvania Bv - DSCL Sport Caracal

12.40  MU12  LPS Brasov - ACS Piticu Fetesti

14.10  MU12  CS Axiopolis Cernavoda - CSM Bucuresti

15.00  MU12  HCM Minaur Baia Mare1 - HCM Minaur Baia Mare2 

15.50  MU12  DSCL Sport Caracal - LPS Brasov

16.40  MU12  CSM Bucuresti - HCM Minaur Baia Mare1

17.30  MU12  HCM Minaur Baia Mare2 - ACS Transilvania Bv

18.20  MU12  ACS Piticu Fetesti - CS Axiopolis Cernavoda

 

Marti, 29.08.2017

Colina Universitatii – sala B

 

08.30  U10  ASC Corona Brasov (F) - Fortuna Chisinau2 (M)

09.20  U10  ASC Corona Brasov2 (F) - Fortuna Chisinau1 (M)

10.10  U10  CSS Caracal (F) - ACS Transilvania (M)

11.00  U10  ACS Transilvania (F) - DSCL Sport Caracal (M)

11.50  U10  Fortuna Chisinau2  (M) - ACS Corona Brasov2(F)

12.40  U10  ACS Transilvania (M)  - Fortuna Chisinau1(M)

14.10  U10  DSCL Sport Caracal (M)  - ASC Corona Brasov (F)

15.00  U10  CSS Caracal (F) - ACS Transilvania (F)

15.50  U10  ACS Transilvania (M) - DSCL Sport Caracal (M)

16.40  U10  CSS Caracal (F) - Fortuna Chisinau2 (M)

17.30  U10  ACS Transilvania (F) - Fortuna Chisinau1 (M)

18.20  U10  ASC Corona Brasov (F)  - ASC Corona Brasov 2 (F)

 

Marti, 29.08.2017

Scoala Gen.Nr.19

 

08.30  WU12  ACS Transilvania Brasov - HC Golden Kids Brasov

09.20  WU12  CSS1 Constanta - CSS Sf. Gheorghe

10.10  WU12  CSM Bucuresti - CSS Tg. Secuiesc

11.00  WU12  CSS Caracal - CS Axiopolis Cernavoda

11.50  WU12  ACS Transilvania Brasov - CSS1 Constanta

12.40  WU12  CSS Tg. Secuiesc - CSS Caracal

14.10  WU12  CSS Sf. Gheorghe - CSM Bucuresti

15.00  WU12  HC Golden Kids Brasov - CS Axiopolis Cernavoda

15.50  WU12  CSS Caracal - CSS Sf. Gheorghe

16.40  WU12  CSM Bucuresti  - ACS Transilvania Brasov

17.30  WU12  CSS1 Constanta - HC Golden Kids Brasov

18.20  WU12  CS Axiopolis Cernavoda - CSS Tg. Secuiesc

 

Miercuri, 30.08.2017

Colina Universitatii – sala A

 

08.30  MU12  LPS Brasov - ACS Transilvania Bv

09.20  MU12  CS Axiopolis Cernavoda - DSCL Sport Caracal

10.10  MU12  HCM Minaur Baia Mare1 - ACS Piticu Fetesti

11.00  MU12  HCM Minaur Baia Mare2 - CSM Bucuresti      

11.50  MU12  ACS Transilvania Bv - CS Axiopolis Cernavoda

12.40  MU12  HCM Minaur Baia Mare1 - LPS Brasov

14.10  MU12  HCM Minaur Baia Mare2  -  DSCL Sport Caracal

15.00  MU12  CSM Bucuresti - ACS Piticu Fetesti     

15.50  MU12  LPS Brasov - HCM Minaur Baia Mare2

16.40  MU12  CS Axiopolis Cernavoda - HCM Minaur Baia-Mare1

17.30  MU12  DSCL Sport Caracal - CSM Bucuresti

18.20  MU12  ACS Piticu Fetesti - ACS Transilvania Bv

 

Miercuri, 30.08.2017

Colina Universitatii – sala B

 

08.30  U10  ACS Transilvania (F) - ASC Corona Brasov (F)

09.20  U10  DSCL Sport Caracal (M) - Fortuna Chisinau1 (M)

10.10  U10  CSS Caracal (F) - ASC Corona Brasov 2 (F)

11.00  U10  ACS Transilvania (M) - Fortuna Chisinau2 (M)

11.50  U10  ASC Corona Brasov2(F) - ACS Transilvania (F)

12.40  U10  ASC Corona Brasov (F)  - ACS Transilvania (M)

14.10  U10  Fortuna Chisinau1 (M)- CSS Caracal (F)

15.00  U10  Fortuna Chisinau2 (M) - DSCL Sport Caracal (M)

15.50  U10  ASC Corona Brasov 2 (F)  - ACS Transilvania  (M)

16.40  U10  Fortuna Chisinau1  (M) - ASC Corona Brasov (F)

17.30  U10  Fortuna Chisinau2  (M) - ACS Transilvania (F)

18.20  U10  DSCL Sport Caracal  (M) - CSS Caracal (F)

 

Miercuri, 30.08.2017

Scoala Gen.Nr.19

 

08.30  WU12  HC Golden Kids Brasov - CSS Tg. Secuiesc

09.20  WU12  CSS1 Constanta - CSM Bucuresti

10.10  WU12  ACS Transilvania Brasov - CSS Caracal

11.00  WU12  CSS Sf. Gheorghe - CS Axiopolis Cernavoda

11.50  WU12  CSM Bucuresti - HC Golden Kids Brasov

12.40  WU12  CSS Caracal - CSS1 Constanta

14.10  WU12  CS Axiopolis Cernavoda - ACS Transilvania Bv

15.00  WU12  CSS Tg. Secuiesc - CSS Sf. Gheorghe

15.50  WU12  CSS Caracal - HC Golden Kids Brasov

16.40  WU12  CS Axiopolis Cernavoda - CSM Bucuresti

17.30  WU12  CSS Sf. Gheorghe - ACS Transilvania Brasov

18.20  WU12  CSS Tg. Secuiesc - CSS1 Constanta

 

Joi, 31.08.2017

Scoala Gen.Nr.19

 

08.30  WU12  ACS Transilvania Brasov - CSS Tg. Secuiesc

09.20  MU12  LPS Brasov - CS Axiopolis Cernavoda

10.10  WU12  HC Golden Kids Brasov - CSS Sf. Gheorghe

11.00  U10  ASC Corona Brasov2 (F) - DSCL Sport Caracal (M)

11.40  U10  ASC Corona Brasov (F) - CSS Caracal (F)

 

Joi, 31.08.2017

Sala Sporturilor

           

08.30  MU12  DSCL Sport Caracal - HCM Minaur Baia Mare1

09.20  MU12  ACS Piticu Fetesti - HCM Minaur Baia Mare2

10.10  WU12  CSS1 Constanta - CS Axiopolis Cernavoda

11.00  MU12  CSM Bucuresti - ACS Transilvania Bv

12.00  WU12  CSM Bucuresti - CSS Caracal

 

 

13:00 FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

******************************************************************************************

******************************************************************************************

 

SAMBATA, 26.08.17

 

Scoala nr.11

123. 09.20 WU18 CSM PLOIESTI - HCM CRAIOVA  36-25

144. 10.40 WU16 CSM BUCURESTI - CSS1 PLOIESTI  33-18

 

Scoala nr.19

127. 08.00 WU14 LPS IASI - ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE  24-22

131. 09.00  WU18 CSS DINAMO BRASOV - KUMANOVO MACEDONIA  29-25

129. 10.00 WU14 ACS PITICU FETESTI - CSS SF GHEORGHE  

130. 11.00 WU14 CSO TRICOLORUL BREAZA - CSM BUCURESTI  8-29

128. 12.00 WU14 ACS OK SPORT ONESTI - ACS TRANSILVANIA BRASOV  25-22

 

Colina Universitatii

134. 08.00 WU14 LPS VASLUI - CSM PLOIESTI  

135. 09.10 MU16  ACS Romanati 1 – CS Olimpic Mizil

136. 10.20 MU16  ACS Romanati 2 – CSO Tricolorul Breaza

137. 11.40 MU14 CSM Ploiesti – LPS Iasi

 

Sala Sporturilor

139. 13.10 MU16 HC Minaur Baia Mare – CSS Dinamo Brasov  35-26

140. 14.20 WU18 CSM BUCURESTI - LOT NATIONAL ROMANIA  33-31

141. 15.30 WU16 ACS TRANSILVANIA BV - HCM CRAIOVA  34-26


17:00 FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

 

 

 

Marți, 22.08.2017


Școala nr.11

1. 00.00 MU18  CSS SIGHISOARA - LPS BRASOV  40-19

2. 00.00 MU18  CSS DINAMO BRASOV - CSS SIGHISOARA  26-22

3. 08.30 WU18  HCM CRAIOVA - ACS TRANSILVANIA BV   21-21

4. 09.50 WU18  KUMANOVO MACEDONIA - LOT NATIONAL CADETE ROMANIA  18-31

5. 11.10 WU18  CSM BUCURESTI - CSS DINAMO BRASOV  37-17

6. 12.30 WU16  ASC CORONA BRASOV - ACS TRANSILVANIA BV  17-24

7. 13.50 WU16  CSS 1 PLOIESTI - CSS DINAMO BRASOV  16-19

9. 16.30 WU18  ACS TRANSILVANIA BV - CSM PLOIESTI  25-24

10.17.50 WU16  CSS DINAMO BV - ACS TRANSILVANIA BV  20-34


Școala nr. 19

11. 08.30 WU14 ACS TRANSILVANIA BV - CSO TRICOLORUL BREAZA  17-10

12. 09.30 MU14 CSS MEDGIDIA - LPS BRASOV  42-10

13. 10.30 WU14 ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE - LPS VASLUI  17-19

14. 11.30 WU14 CSM BUCURESTI - LPS IASI  24-9

15. 12.30 WU14 CSM PLOIESTI - CSS SF GHEORGHE  30-13

16. 13.30 WU14 ACS PITICU FETESTI - ACS OK SPORT ONESTI  10-25

17. 14.30 WU14 LPS IASI - ACS TRANSILVANIA BV  31-21

18. 15.30 WU14 LPS VASLUI - CSM BUCURESTI  14-24

19. 16.30 WU14 CSO TRICOLORUL BREAZA - ACS PITICU FETESTI  19-10

20. 17.30 WU14 CSM PLOIESTI - ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE  22-14

21. 18.30 WU14 CSS SF GHEORGHE - ACS OK SPORT ONESTI  12-20


Colina Universității

22. 08.30 MU18 FORTUNA CHISINAU - CNOT BRASOV  19-23

23. 09.50 MU18 CSO TRICOLORUL BREAZA - CSS SIGHISOARA  20-41

24. 11.10 MU18 LPS BRASOV - CSS DINAMO BRASOV  16-26

25. 12.30 MU16 CS OLIMPIC MIZIL - ACS ROMANATI 2  33-22

26. 13.40 MU16 ACS ROMANATI 1 - CSO TRICOLORUL BREAZA  38-20

27. 14.50 MU18 CSS SIGHISOARA - FORTUNA CHISINAU  25-45

28. 16.10 WU16 HCM CRAIOVA - CSM BUCURESTI  24-24

107. 17.20 MU14 CSM MEDGIDIA - CSM PLOIESTI  29-33

29. 18.30 MU14 LPS IASI - LPS ROMAN  31-19


Miercuri, 23.08.17


Scoala nr.11

31. 08.30 WU18 ACS TRANSILVANIA BV - CSM BUCURESTI  28-36

32. 09.50 WU18 KUMANOVO MACEDONIA - CSM PLOIESTI  24-30

33. 11.10 WU18 LOT NATIONAL CADETE ROMANIA - CSS DINAMO BRASOV  35-20

34. 12.30 WU16 CSS 1 PLOIESTI - HCM CRAIOVA  19-30

35. 13.40 WU16 CSM BUCURESTI - ASC CORONA BRASOV  28-21

37. 16.10 WU18 CSM PLOIESTI - CSM BUCURESTI  22-29

38. 17.30 WU18 LOT NATIONAL CADETE ROMANIA - HCM CRAIOVA  41-25

39. 18.50 WU16 CSS DINAMO BRASOV - ASC CORONA BRASOV  20-32


Scoala nr.19

40. 08.30 WU14 ACS PITICU FETESTI - LPS IASI  13-28

41. 09.30 WU14 CSM BUCURESTI - CSM PLOIESTI  34-10

42. 10.30 WU14 ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE - CSS SF GHEORGHE  14-10

43. 11.30 WU14 ACS TRANSILVANIA BV - LPS VASLUI  11-21

44. 12.30 MU14 LPS BRASOV – CSM PLOIESTI  11-47

101. 13.30 MU14 CS BRAZI - LPS BRASOV  20-9

46. 14.30 WU14 ACS OK SPORT ONESTI - CSO TRICOLORUL BREAZA  21-12

47. 15.30 WU14 CSM PLOIESTI - ACS TRANSILVANIA BV  20-29

48. 16.30 WU14 LPS IASI - ACS OK SPORT ONESTI  19-24

49. 17.30 WU14 LPS VASLUI - ACS PITICU FETESTI  25-12

50. 18.30 WU14 CSS SF GHEORGHE - CSO TRICOLORUL BREAZA  16-13

51. 19.30 WU14 ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE - CSM BUCURESTI  3-22


Colina Universitatii

52. 08.30 MU18 CSS SIGHISOARA - CNOT BRASOV  32-46

53. 09.50 MU18 FORTUNA CHISINAU - CSS DINAMO BRASOV  41-15

54. 11.10 MU18 CSO TRICOLORUL BREAZA - LPS BRASOV  26-29

55. 12.30 MU16 ACS ROMANATI 1 - CSS DINAMO BRASOV  27-28

56. 13.40 MU16 CS OLIMPIC MIZIL - HC MINAUR BAIA MARE  21-26

57. 15.50 MU16 CSO TRICOLORUL BREAZA - ACS ROMANATI 2  18-21

59. 16.00 MU14 CS BRAZI - LPS IASI  25-28

58. 17.10 MU14 LPS ROMAN - CSS MEDGIDIA  23-38

60. 18.20 MU16 CSS DINAMO BRASOV - HC MINAUR BAIA MARE  29-42


Joi, 24.08.2017


Școala nr.11

61. 08.30 WU18 CSM BUCRESTI - HCM CRAIOVA  36-17

62. 09.50 WU18 CSS DINAMO BRASOV - ACS TRANSILVANIA BV  26-33

63. 11.10 WU18 CSM PLOIESTI - LOT NATIONAL ROMANIA  25-35

64. 12.20 WU16 HCM CRAIOVA - ASC CORONA BRASOV  23-34

124. 13.40 WU16 CSS DINAMO BRASOV - CSM BUCURESTI  22-28

66. 15.00 WU16 CSS 1 PLOIESTI - ACS TRANSILVANIA BRASOV  16-28

67. 16.10 WU18 HCM CRAIOVA - KUMANOVO MACEDONIA  25-27

80. 17.30 WU14 CSM PLOIESTI - ACS OK SPORT ONESTI  18-24

81. 18.30 WU14 LPS VASLUI - CSO TRICOLORUL BREAZA  18-11


Scoala nr. 19

70. 08.30 WU14 ACS TRANSILVANIA BV - ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE  16-8

71. 09.30 MU14 LPS BRASOV - LPS ROMAN  8-19

72. 10.30 WU14 CSM BUCURESTI - CSS SF GHEORGHE  30-2

73. 11.30 MU14 LPS IASI - CSM PLOIESTI  33-30

74. 12.30 MU14 CSS MEDGIDIA - CS BRAZI  32-36

75. 13.30 WU14 ACS OK SPORT ONESTI - LPS VASLUI  20-15

76. 14.30 WU14 CSO TRICOLORUL BREAZA - LPS IASI  20-27

77. 15.30 WU14 CSM BUCURESTI - ACS TRANSILVANIA BRASOV  29-15

78. 16.30 WU14 ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE - ACS PITICU FETESTI  17-8

79. 17.30 WU14 CSS SF GHEORGHE - LPS IASI  11-19


Colina Universitatii

82. 08.30 MU18 CNOT BRASOV - CSS DINAMO BRASOV 10-0

83. 09.50 WU14 ACS PITICU FETESTI - CSM PLOIESTI  15-32

84. 10.50 MU18 FORTUNA CHISINAU - CSO TRICOLORUL BREAZA  55-15

85. 12.10 MU16 ACS ROMANATI 2 - CSS DINAMO BRASOV  33-39

86. 13.20 MU16 HC MINAUR BAIA MARE - ACS ROMANATI 1  35-25

87. 14.30 MU16 CSO TRICOLORUL BREAZA - OLIMPIC MIZIL  17-24

88. 15.40 MU18 CSS DINAMO BRASOV - CSO TRICOLORUL BREAZA  22-12

89. 16.50 MU16 CSS DINAMO BRASOV - OLIMPIC MIZIL  24-21

90. 18.00 MU14 LPS ROMAN – CS BRAZI  20-22

91.19.10 MU16 ACS ROMANATI 2 - ACS ROMANATI 1  0-10


Vineri, 25.08.2017


Scoala nr 11

92. 08.30 WU18 CSS DINAMO BRASOV - CSM PLOIESTI 29-32

93. 09.50 WU18 LOT NATIONAL CADETE ROMANIA - ACS TRANSILVANIA BRASOV  35-26

94. 11.10 WU18  KUMANOVO MACEDONIA - CSM BUCURESTI  17-35

95. 12.30

96. 13.40 WU16 ACS TRANSILVANIA BRASOV - CSM BUCURESTI  24-22

69. 14.50 WU16 ASC CORONA BRASOV - CSS 1 PLOIESTI  31-16

97. 16.00 WU16 CSS DINAMO BRASOV - HCM CRAIOVA  23-26

99. 17.10 WU18 ACS TRANSILVANIA BV - KUMANOVO MACEDONIA  30-26

100. 18.30 WU18 HCM CRAIOVA - CSS DINAMO BRASOV  27-32


Scoala nr 19

44. 08.30 MU14  LPS IASI - LPS BRASOV  24-8

102. 09.30 WU14 ACS TRANSILVANIA BV - CSS SF GHEORGHE  21-12

103. 10.30 WU14 ACS PITICU FETESTI - CSM BUCURESTI  6-30

104. 11.30 WU14 ACS OK SPORT ONESTI - ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE  16-9

105. 12.30 WU14 LPS IASI - LPS VASLUI  19-18

106. 13.30 WU14 CSO TRICOLORUL BREAZA - CSM PLOIESTI  5-20

107. 14.30

108. 15.30 WU14 ACS TRANSILVANIA BRASOV - ACS PITICU FETESTI  21-10

109. 16.30 WU14 CSS SF GHEORGHE - LPS VASLUI

110. 17.30 WU14 ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE - CSO TRICOLORUL BREAZA  18-8

111. 18.30 WU14 CSM BUCURESTI - ACS OK SPORT ONESTI  24-21


Colina Universitatii

112. 08.30 MU18 CSO TRICOLORUL BREAZA - CNOT BRASOV  20-55

113. 09.50 MU18 LPS BRASOV - FORTUNA CHISINAU  15-34

114. 11.10 MU16 HC MINAUR BAIA MARE - ACS ROMANATI 2  36-19

115. 12.20 MU16 CSO  TRICOLORUL BREAZA - CSS DINAMO BRASOV  26-36

116. 13.30 MU16 CS OLIMPIC MIZIL - ACS ROMANATI 1  26-27

117. 14.40 MU18 CNOT BRASOV - LPS BRASOV  38-13

118. 16.00 MU16 HC MINAUR BAIA  MARE - CSO TRICOLORUL BREAZA  43-19

119. 17.10 MU14 LPS IASI - CSS MEDGIDIA  21-25

120. 18.20 MU14 CSM PLOIESTI - LPS ROMAN  40-21

121. 19.30 WU14 CSM PLOIESTI - LPS IASI  23-26


Sambata, 26.08.17


Scoala nr 11

122. 08.00 WU18 CSS DINAMO BRASOV - KUMANOVO MACEDONIA

123. 09.20 WU18 CSM PLOIESTI - HCM CRAIOVA

144. 10.40 WU16 CSM BUCURESTI - CSS1 PLOIESTI

126. 11.50 MU14 Loc 3 - Loc 4


Scoala nr 19

127. 08.00 WU14 ACS OK SPORT ONESTI - ACS TRANSILVANIA BRASOV

131. 09.00  WU14 LPS IASI - ACADEMIA ALUSEVSKI SKOPJE

129. 10.00 WU14 ACS PITICU FETESTI - CSS SF GHEORGHE

130. 11.00 WU14 CSO TRICOLORUL BREAZA - CSM BUCURESTI

128. 12.00 MU14 LOC 5 - LOC 6

132. 13.00 WU14 LPS VASLUI - CSM PLOIESTI


Colina Universitatii

134. 08.00 MU16 LOC 5 - LOC 6

135. 09.10 MU16 LOC 3 - LOC 4

136. 10.20 MU18 LOC 3 - LOC 4

137. 11.40 MU18 LOC 1 - LOC 2

138. 13.00 MU14 LOC 1 - LOC 2


Sala Sporturilor

139. 13.10 MU16 LOC 1 - LOC 2

140. 14.20 WU18 CSM BUCURESTI - LOT NATIONAL ROMANIA

141. 15.30 WU16 ACS TRANSILVANIA BV - HCM CRAIOVA


17:00 FESTIVITATEA DE PREMIERE