5'th Edition 21 Aug 2017 - 31 Aug 2017

  REGISTER NOW   REFEREES

Please select your language


RESULTS 2016

 

JUNIORI I-FEM.

Golgeterul categoriei : Banciu Alexandra - ACS 181 Bucuresti
Cel mai bun portar : Ciausescu Cristina - CSM Bucuresti
Cel mai bun jucator : Tirca Sorina - ACS Corona Brasov
 
Locul 1 ACS Corona Brasov
Locul 2 CSM Bucuresti
Locul 3 CSM Ploiesti
Locul 4 CS Dacia Mioveni 2012
Locul 5 ACS 181 Bucuresti
Locul 6 CSS Dinamo Brasov
 

JUNIORI II-FEM.

Golgeterul categoriei : Caprar Oana - ACS Corona Brasov
Cel mai bun portar : Kicsi Evelin - CS Transilvania Brasov
Cel mai bun jucator : Curta Ane Marie - ACS Corona Brasov
 
Locul 1 ACS Corona Brasov
Locul 2 CS Transilvania Brasov
Locul 3 HC ART Galati
Locul 4 CSS Dinamo Brasov
Locul 5 CS Tectonic Bucuresti
Locul 6 CS Transilvania2 Brasov
 

JUNIORI III-FEM.

Golgeterul categoriei : Vieru Sorina - CS Transilvania Brasov
Cel mai bun portar : Radoi Raluca - ACS Corona Brasov
Cel mai bun jucator : Olaru Georgiana Adelina - CS Transilvania Brasov
 
Locul 1 ACS Corona Brasov
Locul 2 CSM Bucuresti
Locul 3 HC ART Galati
Locul 4 CS Transilvania Brasov
Locul 5 CSS Dinamo Brasov
Locul 6 CSS Sf. Gheorghe
Locul 7 CS Axiopolis Cernavoda
Locul 8 CSS Comanesti
 

JUNIORI I-MALE

Golgeterul categoriei : Giurgiu Paul - CSS Fagaras
Cel mai bun portar : Neagu Liviu - CT Media Bucuresti
Cel mai bun jucator : Ilcovici Igor - SSSN2 Fortuna Chisinau
 
Locul 1 SSSN2 Fortuna Chisinau
Locul 2 CSS Fagaras
Locul 3 CT Media Bucuresti
Locul 4 LPS Roman
Locul 5 CSS Dinamo Brasov
Locul 6 CT Media-A Bucuresti
Locul 7 LPS Brasov
Locul 8 CNOT Brasov*
 

JUNIORI II-MALE

Golgeterul categoriei : Stanescu Andrei - CSS Ploiesti (1)
Cel mai bun portar : Motoriu Mihai - CSO Tricolorul Breaza
Cel mai bun jucator : Greblev Ilya - CYSS Melitopol Ucraina
 
Locul 1 CYSS Melitopol Ucraina
Locul 2 CSS Ploiesti (1)
Locul 3 CSS Dinamo Brasov
Locul 4 CSO Tricolorul Breaza
Locul 5 CSS Ploiesti (2)
Locul 6 SSSN2 Fortuna Chisinau*
 

JUNIORI IV-FEM.

Golgeterul categoriei : Boldi Dominica - HC Arsenal Taureni
Cel mai bun portar : Stoica Daria - HC Arsenal Taureni
Cel mai bun jucator : Siminiuc Diana - HC Jimbolia
 
Locul 1 HC Arsenal Taureni
Locul 2 HC Jimbolia
Locul 3 CSS Fagaras
Locul 4 HC Arsenal Taureni `B`
Locul 5 ACS Corona Brasov
Locul 6 CS Sporting Ghimbav
Locul 7 CSM Pascani
Locul 8 CSO Tricolorul Breaza
Locul 9 Corona Brasov
Locul 10 ACS Transilvania Basov
Locul 11 ACS Piticu` 2013 Fetesti
Locul 12 CS Tectonic Bucuresti
 

JUNIORI IV-MALE

Golgeterul categoriei : Toma Mihnea - CSA Steaua Bucuresti
Cel mai bun portar : Stefan Erik - CSA Steaua Bucuresti
Cel mai bun jucator : Leoampa Andrei - CS Sporting Ghimbav
 
Locul 1 CS Sporting Ghimbav
Locul 2 CSA Steaua Bucuresti
Locul 3 ACS Piticu` 2013 Fetesti
Locul 4 CSO Tricolorul Breaza
Locul 5 CS Tectonic Bucuresti
Locul 6 LPS Tg. Jiu
 

MINIHANDBAL-FEM.

Locul 1
CSS 6 Bucuresti
CS Axiopolis Cernavoda
CS Curtea de Arges `A`
CS Curtea de Arges `B`
CSO Tricolorul Breaza
CS Tectonic Bucuresti
ACS Transilvania Brasov
CS Sporting Ghimbav
 

MINIHANDBAL-MALE

Locul 1
LPS Tg. Jiu
ACS Transilvania Brasov
CS Tectonic Bucuresti
CS Axiopolis Cernavoda
CSO Tricolorul Breaza
ACS DSCL Sport Caracal `A`
ACS DSCL Sport Caracal `B`
CS Sporting Ghimbav