Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov

21 CSM Stiinta Bacau M U16 16 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc M U16
Games, 21 Aug 2018, 07:00, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
0 CSS Seini M U12 10 AHC Dobrogea Sud Constanta M U12
Games, 21 Aug 2018, 07:05, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
25 HC Buhusi W U16 19 CSS Seini W U16
Games, 21 Aug 2018, 07:30, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
13 HC Omer Constanta W U12 23 Scoala Sportiva de Handbal Chisinau W U12
Games, 21 Aug 2018, 07:35, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
16 ACS Transilvania Brasov M U14 21 CSM Stiinta Bacau M U14
Games, 21 Aug 2018, 07:40, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
4 SS Nr.2 Chisinau W U12 22 ASC Corona 2010 Brasov W U12
Games, 21 Aug 2018, 07:45, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
26 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14 18 LPS Brasov M U14
Games, 21 Aug 2018, 07:50, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
25 CSS Dinamo Brasov M U16 14 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 21 Aug 2018, 07:55, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
22 CSM Stiinta Bacau M U16 17 CSS Dinamo Brasov M U16
Games, 21 Aug 2018, 08:30, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
25 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc M U16 17 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 21 Aug 2018, 09:25, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 ACS Transilvania Brasov M U12 16 AHC Dobrogea Sud Constanta M U12
Games, 21 Aug 2018, 10:20, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14 21 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14
Games, 21 Aug 2018, 11:15, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
11 LPS Brasov M U14 32 CSM Stiinta Bacau M U14
Games, 21 Aug 2018, 12:10, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
17 AHC Dobrogea Sud Constanta M U12 15 CSS Ploiesti M U12
Games, 22 Aug 2018, 07:00, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
37 CSM Stiinta Bacau M U14 13 CSS Ploiesti M U14
Games, 22 Aug 2018, 07:05, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
11 Liceul Teoretic 'Traian Vuia' Resita W U16 15 CSS Seini W U16
Games, 22 Aug 2018, 07:35, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
16 ACS Transilvania Brasov M U12 9 CSS Ploiesti M U12
Games, 22 Aug 2018, 07:40, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
20 LPS Brasov M U14 20 CSS Ploiesti M U14
Games, 22 Aug 2018, 07:45, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc M U16 22 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 22 Aug 2018, 07:50, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
14 LPS Brasov M U14 33 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14
Games, 22 Aug 2018, 07:55, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 CSM Stiinta Bacau M U14 17 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14
Games, 22 Aug 2018, 08:30, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
9 CSS Ploiesti M U12 20 CSS Seini M U12
Games, 22 Aug 2018, 09:25, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 CSM Stiinta Bacau M U16 13 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 22 Aug 2018, 10:20, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
22 CSS Dinamo Brasov M U16 19 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc M U16
Games, 22 Aug 2018, 11:15, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
27 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14 15 ACS Transilvania Brasov M U14
Games, 22 Aug 2018, 12:10, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
23 ACS Transilvania Brasov M U14 12 LPS Brasov M U14
Games, 23 Aug 2018, 07:00, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
22 CSS Dinamo Brasov M U16 18 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 23 Aug 2018, 07:05, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
10 Scoala Sportiva de Handbal Chisinau W U12 14 CSS Tg. Secuiesc W U12
Games, 23 Aug 2018, 07:35, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
3 CSS Seini W U16 9 ACS Transilvania Brasov W U16
Games, 23 Aug 2018, 07:40, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
29 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14 12 CSS Ploiesti M U14
Games, 23 Aug 2018, 07:45, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 CSM Stiinta Bacau M U16 24 CSS Dinamo Brasov M U16
Games, 23 Aug 2018, 07:50, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
18 CSS Ploiesti M U14 28 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14
Games, 23 Aug 2018, 07:55, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
18 ACS Transilvania Brasov M U12 15 CSS Seini M U12
Games, 23 Aug 2018, 08:30, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
36 CSM Stiinta Bacau M U14 15 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14
Games, 23 Aug 2018, 09:25, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
28 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14 12 ACS Transilvania Brasov M U14
Games, 23 Aug 2018, 10:20, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
17 AHC Dobrogea Sud Constanta M U12 26 ACS Transilvania Brasov M U12
Games, 23 Aug 2018, 11:15, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
13 CSS Ploiesti M U12 18 CSS Seini M U12
Games, 23 Aug 2018, 12:10, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
7 AHC Dobrogea Sud Constanta M U12 33 CSS Seini M U12
Games, 24 Aug 2018, 08:30, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
20 CSM Stiinta Bacau M U16 16 AHC Dobrogea Sud Constanta M U16
Games, 24 Aug 2018, 09:25, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
21 ACS Transilvania Brasov M U14 24 AHC Dobrogea Sud Constanta M U14
3rd Place, 24 Aug 2018, 10:20, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
20 S.S.S.H. 2 Chisinau M U14 27 CSM Stiinta Bacau M U14
1st Place, 24 Aug 2018, 11:15, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov
0 CSS Ploiesti M U14 10 LPS Brasov M U14
5th Place, 24 Aug 2018, 12:10, Sala Colina Universitatii Transilvania Brasov